Kepenk Kumandası

Garaj, Bariyer, kepenk, otopark kumandası kopyalama ve tamir işinde profesyonel ve geniş ürün yelpazesi ile Ankara Keçiören’de her marka kumanda çeşitleri ve modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar….

Kepenk Kumandası Tamiri Çoğaltma ve Kopyalama

Kepenk kumandalarında çarpma, ezilme, darbe sonucu oluşan çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumların çok azına kendiniz müdahale edebilirsiniz.
Kumandanızın geri dönülemez arızalara yol açmaması için teknik servise götürmenizde fayda vardır.

Kumandanızda oluşabilecek arızalar arası

– Kepenk kumandasının pili yerinden oynayabilir.

– Kepenk kumandasının plastik koruması yırtılabilir veya zarar görebilir.
– Kepenk kumandasının sinyal vericisi kırılabilir.

– Kepenk kumandasının sinyal frekansı değişebilmektedir.

Bu gibi kumanda arızalarının yukarıda belirttiğimiz gibi çok azına kendiniz müdahale ederek onara bilirsiniz. Örneğin kumanda pilinin yerinden oynaması veya yeni bir pil takma gibi. Bunun dışarısındaki durumlarda biz anahtarcınız olarak, çeşitli elektronik aletler ve yedek parçalarla hizmet vermekteyiz.

Kepenk kumandanızın kaybolması, çalınması durumunda yapılması gerekenler arasında Kepenk veya kapınızın kumandasını hemen iptal etmek, yada frekansını değiştirerek yeni bir kumanda sahibi olmanızdır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak elektronik Kepenk kumandanızı değiştirmek istidiğinizi belirterek size farklı frekanslarda hazırlanmış yeni bir Kepenk kumandası vermekteyiz.

İş yerinizde Kepenk kumandanız yada evinizin bariyer kumandası, Oto Parkınızın, Kapınızın kumandası bozuldu yada bir yedeğe ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterli. Orjinal kumanda tamiri ve kopyalaması yapmaktayız.

Aperto Kumanda, Ducati Kumanda, Motoral kumanda, Seav Kumanda, Belfox, marka Kumandaların satış, kopyalama ve teknik servisi sağlanmaktadır.